Models Wanted

Priekš manis fotografēšana ir arī sirds lieta! Es vienmēr meklēju jaunas modeles un modeļus, jo man ir tik daudz ideju. Pasaule vienmēr mainās :  zied ziedi, birst lapas, sasalst ūdens, pūš vējš, viss ir tik mainīgs un, esot dabas brīnumos, man gribās, lai te būtu arī kāda modele.

  • Ja tev patīk fotografēties vai arī Tev ir kāds stāsts, tad raksti man uz : fotografs.janis.macs@gmail.com ar sekojošu informāciju :

 

1. Vārds, Uzvārds un apraksts par sevi.

2. Valsts, pilsēta, vieta kurās vēlies vai esi gatava doties.

3. Tava ideja, iespējas, dotības, talanti, ko tu vēlētos parādīt? Ja tev nav savu ideju, tad pastāsti kam tu esi gatava.

4. Pievieno 5-10 savus foto, video, parādi sevi (fotogrāfijām nav jābūt profesionālām.)

 

Piemēram:

  • Jānis Mačs, dzīvoju Vācijā, esmu dzimis Latvijā, jau vairāk kā 7 gadus fotografēju, filmēju, nodarbojos ar cīņas sportu, visu savu dzīvi pavadu aktīvi, riteņbraukšanu mīlu līdzvērtīgi braukšanai ar moto vai automašīnu, mīlu ceļot un vienmēr esmu gatavs jauniem izaicinājumiem.
  • Vācijā, Latvijā, kā arī jebkurā citā valstī
  • Man ir daudz ideju un stāstu ko vēlos pavēstīt kā piemēram. “Apceļot Latviju ar riteni var jebkurš, tas ir izaicinājums, ko es pieņēmu” Esmu gatavs jebkurām idejām, kas mani saistīs foto un video jomā, paļaušos meistaram.  Man ir pieeja dažādam sporta tehnikas inventāram, kā arī daudz draugu ar kuriem varētu sarunāt telpas, tērpus un visu pārējo.

 

P.S. Jo plašāka informācija, jo vieglāk man būs izvēlēties un saprast, piemērā es pievienoju ļoti saīsinātu aprakstu par sevi, lai būtu neliels priekšrats.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s